
Paul de Haan is vrijdagochtend officieel aangesteld als Chief Executive Officer van de Surinaamse Luchtvaartmaatschappij (SLM). Zijn benoeming werd goedgekeurd tijdens de Algemene Vergadering van Aandeelhouders. Nadat directeur Radjesh Radjkoemar op 14 oktober 2020 op non-actief werd gesteld, heeft John Sandie de SLM als waarnemend CEO geleid.
Op 9 maart had minister Albert Jubithana van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) tijdens een persconferentie bekendgemaakt dat De Haan de leiding zou krijgen over staatsbedrijf Surinam Airways met als concrete opdracht de SLM solvabel maken. De Nederlander kreeg een contract van drie jaar.
President-commissaris Rajen Pahladsingh noemde de Haan bij die gelegenheid “de beste persoon” die op basis van zijn curriculum vitae past bij de profielschets van het bedrijf. De nieuwe directeur moet binnen vijf jaar de schuldpositie van het bedrijf drastisch omlaag brengen.